אנטי אייג'ינג 

 

קרם עיניים-קומפלקס מתיחה-מכיל 15 גרם

Hydration Eye Complex 

 

קרם עיניים מזין להרגעת העור העדין באזור שמסביב לעיניים. 

מסייע למניעת סימני הזדקנות העור.

 

 

רכיבים פעילים: 3% גלוקונולאקטון

1% חומצה לאקטובאיונית, ויטמינים A,C,E ותמציות צמחי קמומיל, קלנדולה וליקריץ. 

ויטמין C+ מאיץ אנטי אייג'ינג-מכיל 10 גרם

Vitamin C+ Antiaging Booster 

תוסף אבקת ויטמין C לתגבור בקרם לחות או סרום, להאצת הבהרה ולחיזוק ההגנה על העור בשימוש יומיומי. נוסחה ​המכילה ויטמין C טהור, משפיע חשוב על תהליך יצור הקולגן הידוע ביכולתו לחזק את תבנית התמיכה של העור, לשפר את מיצוק העור ולסייע בהחלקת קמטים.

 

רכיבים פעילים: ויטמין C-ACETA-C המחזק ומתגבר את ויטמין C להגנה על העור ולהאחדת הפיגמנט. יחד פועלים להחלשת כתמים בהירים וסימני הזדקנות העור.

 

סופר רטינול מרוכז-מכיל  30 מ"ל 

Super Retinol Concentrate

 

 

קרם לילה מחדש, המעביר בשחרור הדרגתי הזנת מיקרוקפסולות במינימום גירוי של רטינול ונאוגלוקוזמין.

מסייע בתמיכה בקולגן ובתבנית התמיכה המקיפה אותו, למיצוק, הפחתת מראה הקמטים והקמטוטים מבפנים כלפי חוץ. מאיץ תחלופת תאי עור, תוך הותרת מרקם עור חלק ובעל גוון אחיד יותר.

 

רכיבים פעילים: רטינול במיקרוקפסולות לשחרור הדרגתי. נאוגלוקוזמין- רכיב פטנט שהוכח מעבדתית ביכולתו לחזק את פעולת הרטינול בבנייית תבנית התמיכה של העור. 

 

 

 

מי לקטו ביוניק מעוררים- מכיל 36 פדים

 SkinRise Bionic Tonic 

 

פדים ספוגים בתערובת חומצות פולי הידרוקסי יחודית להמרצה ורענון מיידי של העור. מוצר שתוכנן להגביר ולהאיץ את אספקת הלחות לעור עייף, מחליק וממצק את העור, משפר את בהירותו ומותיר אותו במראה בוהק וזוהר לאורך זמן ובתחושת נמרצות, עוררות ורעננות.

 

רכיבים פעילים: 3% גלוקונולאקטון ו-5% חומצה לאקטובאיונית (PHA), ויטמינים A,C,E, תמצית תה ירוק, צמחי ים, אקליפטוס ומלפפון ותמציות ענבים ומנטה.

 

קרם משמר עשיר- מכיל 50 מ''ל

Ultra Restorative Creme 

קרם אנטי אייג'ינג עשיר ומרוכז, אשר תוכנן על מנת לספק לחות מוגברת לעור יבש ובעל נזקי שמש ולהשלת תאים עדינה. מתאים מאוד לשימוש לאחר טיפולי מיקרודרמבריישן או פילינג.

 

רכיבים פעילים: 8% גלוקונולאקטון ו-4% חומצה לאקטוביונית(PHA),תמציות מן הים ותמציות צמחים מרגיעות.

Follow us: